Seksisekti terroristlik biorünnak

Iseäraliku sekti eesmärk oli luua piiranguteta seksi abil maailma õnnelikemate inimeste ühiskond. Kui võimud hakkasid seksiguru mustade linade vahel nuuskima, puhkes ümbruskonnas seletamatu epideemia.

© Matthew Naythons / Getty Images

BUE KINDTLER-NIELSEN

1. MAI 2023

Tamburiini kõristav naine hüüdis: „Jaa, Bhagwan, jaa!“ Ta oli ekstaasis. Ümbritsetuna sadadest punasesse rõivastatud inimestest tantsis ja hüppas ta trummide, vilede ja käeplaksude rütmis, samal ajal kui piki tolmust kruusa­teed veeres aeglaselt mööda valge Rolls-Royce. Auto tagaistmel istus väike, mustade hüpnootiliste silmadega India mees Bhagwan Shree Rajneesh. Ta oli ülemaailmse, äsja end keset Oregoni metsikut maastikku sisse seadnud Rajneeshi sekti spirituaalne juht.

Igal pärastlõunal kogunesid tema jüngrid, et heita pilk oma spirituaalsele juhile. Too oli ennast isoleerinud oma luksuselamusse, kuid tema järgijad püüdsid ellu viia mehe visiooni uuest ühiskonnast. Selle üks alus­talasid pidi olema vaba seks ja armastus kõigile, eriti Rajneeshile.

Guru saatsid relvastatud valvurid, kes pidid kindlustama üleüldise turvalisuse ja õnne. Sektis, millel oli lõpuks üle 6000 liikme, ei sallitud rahulolematust.

Imeline Ajalugu on Skandinaavia suurim ajalooajakiri. Ilmume lisaks Eestile ka Rootsis, Soomes, Norras, Taanis, Lätis, Leedus ja Hollandis.

LOGI SISSE kui juba tellid!

Kingitus väärtusega 53€!

Telli Imeline Ajalugu püsimaksega 10,95 € ja saad 53 eurot väärt kingituse!

  • Uudised sinu telefonis/arvutis iga päev
  • Paberajakiri iga kuu
  • Digitaalne arhiiv teemade sügavuti uurimiseks
  • Hariv lugemine kogu perele, koolilapsest vanaema-vanaisani
  • Püsimaksega tasud ühe kuu kaupa
Telli

Tere Tulemast tagasi!

Sisesta enda kasutajaandmed

Taasta enda parool

Palun sisesta parooli taastamiseks, enda kasutajanimi või emaili aadress