Juuni alguses möödus 35 aastat päevast, mil avati Eesti esimene mobiilsidevõrk ja tehti ametlikult esimene mobiilikõne.
1991. aasta 1. juunil avas Eesti, Rootsi ja Soome ühisettevõte Eesti Mobiiltelefon NMT-450 võrgu, kirjutab Telia IT- ja digitehnoloogiateemaline nõuandeblogi
Digitark.