Sarimõrvar võitis telesõu

Rodney Alcala võlus publikut, kui ilmus 1970. aastate lõpus Ameerika Ühendriikide kohtingusaatesse. Laia naeratuse ja häbematute märkuste taga peitis poissmees aga sünget saladust. Ta oli sarimõrvar ning teles esinemise ajaks oli tema hingel juba vähemalt neli elu.

© Kuvatõmmis telesarjast “The Dating Game”

ANDREAS EBBESEN JENSEN

1. AUGUST 2021

Oli 13. september 1978. „Tere tulemast saatesse „The Dating Game“,“ hõiskas saatejuht Jim Lange ekraanile ilmudes. Populaarne USA telesõu järgis alati sama mudelit ja kohe pärast avasõnu jätkas saatejuht tuttava lausega: „On aeg kohtuda meie kolme ihaldatud poiss­mehega. Ja siin nad on!“

Kaamera pöördus kolme mehe poole, kes istusid kokkupandavatel toolidel, mis olid asetatud 1970. aastaile omase kireva­värvilise lillemustriga tausta ette.

„Poissmees number 1 on edukas fotograaf, kes alustas oma karjääri, kui tema isa avastas ta 13aastasena pimikust, juba absoluutselt professionaalsena,“ vatras saatejuht entusiast­likult ja jätkas: „Kui ta ei tööta fotograafina, naudib ta langevarjuhüppeid ja mootor­rattasõitu. Palun tervitage Rodney Alcalat.“

       

Tule minevikku!

Imeline Ajalugu on Skandinaavia suurim ajalooajakiri. Ilmume lisaks Eestile ka Rootsis, Soomes, Norras, Taanis, Lätis, Leedus ja Hollandis.

LOGI SISSE kui juba tellid!

Kingitus väärtusega 53€!

Telli Imeline Ajalugu püsimaksega 9,95 € ja saad 53 eurot väärt kingituse!

  • Uudised sinu telefonis/arvutis iga päev
  • Paberajakiri iga kuu
  • Digitaalne arhiiv teemade sügavuti uurimiseks
  • Hariv lugemine kogu perele, koolilapsest vanaema-vanaisani
  • Püsimaksega tasud ühe kuu kaupa
Telli

Tere Tulemast tagasi!

Sisesta enda kasutajaandmed

Loo uus kasutaja!

Täida allolev vorm registreerumiseks

Taasta enda parool

Palun sisesta parooli taastamiseks, enda kasutajanimi või emaili aadress