Telepreestril oli otseühendus jumalaga

Jutlustaja Peter Popoff väitis, et tal on erilised võimed: ta suutvat jumalaga rääkida ja ravida tolle abiga haigeid. Üks valvas mustkunstnik sai petturi kõrgtehnoloogilisele pettusele siiski jälile.

© PETERPOPOFF.ORG

NATASJA BROSTRÖM JA ANDREAS ABILDGAARD

16. AUGUST 2022

Õhkkond saalis oli eriliselt ekstaatiline. Pealtvaatajad istusid just nagu nõeltel, oodates kuulsat jutlustajat Peter Popoffi, kes kinnitas, et on suuteline jumala abiga ravima kõiki haigusi. Tõbised nii USAst kui ka Kanadast tegid palverännakuid Popoffi telesaadetesse, et abi saada. Nii oli ka tollel mälestusväärsel õhtul 1980. aastate keskpaigas.

Peter Popoff sisenes müriseva aplausi saatel lavale, mikrofon käes. Kõik saalisviibijad tõstsid palves käed, kui kiirgavvalgete hammastega tumedapäine jutlustaja lähenes ühele vanemale mehele.

„Teil on rängad probleemid neerudega,“ teatas talle Peter Popoff, loetledes seejärel kiiresti üles rodu hädasid alates neerupuudulikkusest kuni kuseteede vaevusteni. Mees noogutas hämmastunult. Popoff teadis tema haiguslugu täpselt, ehkki nad polnud kunagi varem kohtunud.

„Aamen! Kas olete valmis?“ hüüdis Popoff ja asetas oma käe mehe laubale. Siis tõukas Popoff teda, nii et mees paiskus oma toolis tahapoole. Mees oli tervenenud. Muusika pistis saalis üürgama ning pealtvaatajad karjusid: „Jeesuse nimel, aamen!“

Peter Popoff kinnitas, et suudab pelgalt käsi peale pannes ravida isegi raskeid puudeid.

© GQ.COM

Tule minevikku!

Meie lugude täies mahus lugemiseks pead olema tellija.

LOGI SISSE kui juba tellid!

Ajakiri + digi

Paberajakiri + kõik lood mobiilis/arvutis

Ainult digi

Kõik lood mobiilis/arvutis

Tere Tulemast tagasi!

Sisesta enda kasutajaandmed

Loo uus kasutaja!

Täida allolev vorm registreerumiseks

Taasta enda parool

Palun sisesta parooli taastamiseks, enda kasutajanimi või emaili aadress