Imeline Ajalugu asutas raamatuklubi

Nüüd saavad kõik huvilised värskeid maailma parimaid ajalooraamatuid eesti keeles ja mõistliku hinnaga. Vastasutatud Imelise Ajaloo raamatuklubi liikmete jaoks on head ajalooraamatud vähemalt 20% soodsamad kui poes. Raamatuklubi avateos, rahvusvaheline bestseller “Ei ühtegi kerget päeva”, maksab klubiga liitujatele vaid 10 eurot. See rohkem kui 300leheküljeline rahvusvaheline bestseller kirjeldab maailma kõigi aegade ühe tagaotsituma mehe Osama bin Ladeni tabamise operatsiooni kavandamist ja läbiviimist. Jutustuse on kirja pannud USA eriüksuslane Mark Owen, kes oli koos oma lähemate kaasvõitlejatega tunnistajaks bin Ladeni viimastele eluhetkedele, ning ajakirjanik Kevin Maurer. "Ei ühtegi kerget päeva" on haarav jutustus meie lähiajaloo ühest silmapaistvast sündmusest.

Raamatukauplustes saab meie edasiste raamatute hind olema ligi 30 eurot, klubi liikmetele hakkavad raamatud maksma veidi üle 20 euro. Kalendriaastas ilmub meie raamatuklubis kuni 10 raamatut. Raamatuklubi liikmed ei pea raamatute saamiseks midagi tegema, kuller toob need otsejoones koju kätte või siis jõuavad need Post24 automaati.

Raamatuklubi avaraamat maksab liitujatele vaid 10 eurot. Raamat kannab nime „Ei ühtegi kerget päeva”. See rohkem kui 300-leheküljeline rahvusvaheline bestseller kirjeldab maailma kõigi aegade ühe tagaotsituma mehe Osama bin Ladeni tabamise operatsiooni kavandamist ja läbiviimist. Jutustuse on kirja pannud terrorivõrgu juhi tabamises osalenud eriüksuslane Mark Owen, kes oli koos oma lähemate kaasvõitlejatega tunnistajaks bin Ladeni viimastele eluhetkedele, ning ajakirjanik Kevin Maurer. Owen jutustab suurest hulgast varem avalikustamata missioonidest, mis heidavad valgust eriüksuse elule, tööle ja arengule pärast 11. septembri sündmusi, ning kirjeldab ka erioperatsioone, millest avalikkus seni ei teadnud. "Ei ühtegi kerget päeva" on haarav jutustus meie lähiajaloo ühest silmapaistvast sündmusest.

Raamatuklubi järgmine raamat ilmub mais, selle nimi on „Macchu Picchu juurest paremale”. Teos räägib haaravalt selle indiaanlaste kadunud linna taasavastamisest ning mõtiskleb teemal “mis asi Macchu Picchu üldse oli”. Juunikuus ilmutame raamatu, mis viib võrratule ja vaimukale ringkäigule kogu maailma kokanduse ja köögiriistade ajalukku. Inglisekeelses maailmas kannab see teos nime "Consider the Fork".

Imeline Ajalugu
Imeline Ajalugu on Skandinaavia suurim ajalooajakiri
Ajakiri ilmub ühe korra kuus, iga kuu keskel.

Rohkem infot raamatuklubi kohta leiate aadressil raamatuklubi.imelineajalugu.ee

Jaga lugu:
Klienditeenindus
KlienditeenindusVana-Lõuna 39/1, 19094 TallinnTel: 667 0099 (tööpäeviti 9–17)
Rain Väät
Rain VäätVastutav väljaandjaTel: 667 0044
Alo Lõhmus
Alo LõhmusToimetajaTel:
Kairi Kalmann
Kairi KalmannDisainerTel:
Piret Pihlak
Piret PihlakKeeletoimetajaTel:
Jaana Rüütel
Jaana RüütelReklaamimüükTel: 565 66130