SISUTURUNDUS Epic Drama vaatamissoovitused: ohtralt mõrvamüsteeriume ja põnevaid karaktereid

Epic Drama on kanal, kus lugu on kõige olulisem. Kirg, reetmine, armastus, surm, intriigid ja dramaatilised pöörded – liigutavad minevikulood teie kodus. Epic Drama sisu on saadaval Elisa Huubis ja Elamuse Suures paketis, Apollo TVs ja Telias Standard ja Family paketi tellijatele.

Täpsema informatsiooni saamiseks kontakteeru otse oma teenusepakkujaga.

"VÕMM" − 1. JA 2. HOOAEG

Topeltosad alates neljapäevast, 7. juulist kell 22.00

„Võmm“ on 1860ndate New Yorgis toimuv haarav kriminaalsari, mille keskmes on Kevin Corcoran, intensiivne ja karm iiri immigrandist politseinik, kes töötab linna kurikuulsas Five Pointsi piirkonnas. Corcoranil on raskusi selles rahutus maailmas moraalse kompassi säilitamisega, olles samal ajal oma naise kadumise ja tütre surma kohta tõe välja selgitamise emotsionaalsel ja halastamatul otsiretkel. Sõprus kahe kodusõjaaegse mõttekaaslasega – jõuka töösturi isepäise pojaga ja afroameeriklasest arstiga, kes teda töös salaja abistab – viib peategelase elegantse Fifth Avenue ja Põhja-Manhattani maapiirkonnas tärkava afroameerika kogukonna vastandlikesse maailmadesse. Kolm meest jagavad lahinguväljal läbi elatud kogemustest tulenevat saladust, mis seob nende elusid lahutamatult ja igavesti.

Imeline Ajalugu
Imeline Ajalugu on Skandinaavia suurim ajalooajakiri
Ajakiri ilmub ühe korra kuus, iga kuu keskel.
Foto: George Kraychyk

ERIPROGRAMM: AGATHA CHRISTIE HOOAEG

Terve suve jooksul alates 23. juulist igal laupäeval ja pühapäeval kell 18.10

Pühenduge sel suvel koos meiega kuritegevuse kuningannale Agatha Christie’le! Meid ootavad ees suurejoonelised Christie krimiepisoodid koos kartmatu preili Marple’i ja salapärase eksdetektiiv Hjersoniga. Näitame kolme täispikka draamat, kus osalevad näitlejannad Ruth Bradley, Lyndsey Marshal ja Helen Baxendale, kes kehastab kirjanikku ennast. See on selle suve krimisari, mida ei tohi vahele jätta!

"MURDOCHI MÜSTEERIUMID"

Uus, 15. hooaeg on eetris alates augustikuust

Kanada populaarseim detektiivisari „Murdochi müsteeriumid“ pakub müstiliste juhtumite ja ekstsentriliste detektiivide austajatele rohkelt põnevust. Maureen Jenningsi romaanidel põhinev sari esilinastus 20. jaanuaril 2008 Kanada kanalil Citytv. Sarjast on praeguseks väljas 15 hooaega ja 229 osa ning see on jõudnud enam kui 100 riiki.

Peaosa ehk Murdochit mängiva Yanick Bissoni sõnul seisneb sarja populaarsuse saladus selles, et see koosneb paljudest aspektidest: see sisaldab romantikat, intriige, müsteeriume, teadust ja aeg-ajalt leiavad tee ekraanile ka ajaloolised tegelased. See kõik toimib aga ainult põhjusel, et nad ei võta end liiga tõsiselt. Kuigi vahel puudutatakse ka tõsisemaid teemasid, kantakse alati hoolt selle eest, et pinged laheneksid kergemate hetkedega. Uus, 15. hooaeg esilinastub telekanalil Epic Drama juba augustikuus.

Jaga lugu:
Klienditeenindus
KlienditeenindusVana-Lõuna 39/1, 19094 TallinnTel: 667 0099 (tööpäeviti 9–17)
Rain Väät
Rain VäätVastutav väljaandjaTel: 667 0044
Alo Lõhmus
Alo LõhmusToimetajaTel:
Kairi Kalmann
Kairi KalmannDisainerTel:
Piret Pihlak
Piret PihlakKeeletoimetajaTel:
Sirle Kübar
Sirle KübarReklaamimüügi projektijuhtTel: 56845555