Kui täna on maa kohati kerge valge kirmega kaetud, siis 19. novembril 1929 kirjutas ajaleht Virulane, et eelmise päeva hommikul oli Rakveres nähtud liikvel esimesi regesid.
Aga tegelikult tuleb juttu hoopis kriminaalsematest asjadest, nimelt kahest vendadepaarist, kes eelnenud nädalavahetusel veristesse sekeldustesse sattusid.
Jõhker lugu juhtus Virumaal 95 aastat tagasi, mil Tudus ametimehed lärmakate napsivendade kallal liigset jõudu tarvitasid. Rakveres korraldati samal ajal suurem operatsioon prostituutide tabamiseks ja saak oli korralik.
Uue KIA Sportage 4x4 Hybridi sain proovisõiduks seekord veidi pikemaks ajaks ning sissejuhatuseks põrutasin sellega kohe Pärnusse kalale. Mis oli selles autos head ja millised olid vead saab teada, kui lugeda läbi järgnev lugu.