Viimasel sõja-aastal oli Hermann Göring rohkem huvitatud hea aastakäigu veinidest kui sõjast. Adolf Hitleri kerekas riigimarssal nautis elu nii silmatorkavalt, et Heinrich Himmler kurtis, et teised tippnatsid pidid tema töö ära tegema.
Kas teadsid, et Hermann Göring pandi kunagi vaimuhaiglasse, kuna ta töötas Rootsis tellimuslendude piloodina ja neelas uimastisõltuvuse kõrghetkel 40 oopiumitabletti päevas? Tutvustame Hermann Göringit, kes vedas alt isegi Nürnbergi sõjatribunali timukat.
Punaarmee on Berliini ümber piiranud ning Natsi-Saksamaa on lagunemas. Kolm Hitleri lähikondlast – Hermann Göring, Heinrich Himmler ja Martin Bormann – lüüasaamist ei taju. Nad olid pikka aega füüreri varjus seisnud ning haaravad nüüd võimalusest laastatud riik üle võtta. Surmav võimumäng algab 1945. aasta aprillis.
Samal ajal kui tippnatsid korraldasid miljonite inimeste mõrvu, elasid nende naised rahulikku ja luksuslikku elu. Privileegidel oli siiski oma hind: abielu pidi välja nägema täiesti ideaalne. Peale abikaasaks olemise tuli neil olla lojaalne ka parteile ja füürerile.
Teise maailmasõja lõpu eel on natside juhid meeleheitel ja otsustavad võiduka Punaarmee vastu saata enesetapupiloodid. Nende lennukid koormatakse pommidega, paaki valatakse üheksainsaks otsaks vajalik kütus ning pilootidele antakse enne starti pudel konjakit.